Ana sayfaHİZMETLERİMİZGÜNEŞ KONTROL ELEMANLARI

GÜNEŞ KONTROL ELEMANLARI

Güneş Kontrol Elemanları, dış dünya ile görsel teması ortadan kaldırmadan, binaları yeterli gün ışığına kavuştururken modern yapıların gölgelendirilmesini sağlamaktadır.

Enerji maliyetlerinin her geçen gün arttığı günümüzde bu sistemler, iç mekan ve dış mekan olmak üzere cephe,pencere ve açık alanlarda kullanılarak binaların gereğinden fazla ısınmasına ve soğumasına engel olmakta, böylece hem büyük oranda enerji tasarrufuna imkan sağlamakta hem de çok estetik mimari çözümler sunabilmektedir.

Mimarlar ve bina sahipleri,binanın estetiğine artı değer katacak şekilde,aynı zamanda da enerji tasarrufu yapabilmenin gerekliliğinden yola çıkarak,projelerinde gün geçtikçe daha yoğun ve farklı uygulamalarda güneş kontrol elemanları kullanmaya özen göstermektedir.

Güneş kontrol sistemlerine yapılan ilk yatırım,elde edilecek enerji tasarrufu sayesinde kendini amorti etmektedir.

İşbirliği yaptığımız Selt Sun Protection Systems firması,kendi üretimi olan güneş kırıcı sistemleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır.

Ürün portföyümüzde ağırlıklı olarak dış cepheye monte edilen brisoleyler,sabit kanatlı cephe sistemleri,markizler,pergolalar,alüminyum ve tekstil güneş kırıcılar olmak üzere belli başlı tüm güneş kontrol elemanları mevcuttur.

dg1